PROJEKTANCI

Institute Of Design Kielce
Institute Of Design Kielce IDK to instytucja której celem działania jest promocja designu poprzez współpracę z uczelniami wyższymi i instytucjami o międzynarodowym zasięgu. Stanowi platformę współpracy różnych środowisk, w których kręgu zainteresowań jest wzornictwo – ekspertów i twórców designu, instytucje edukacyjne i projektowe, a także przedstawicieli biznesu.
Wayne Maxwell
Wayne Maxwell „Wayne Maxwell jest jedną z tych osób, które ośmielają się być inne i demonstrują swój punkt widzenia w unikalny sposób. Nie podąża za tłumem, nie akceptuje konformizmu, jest indywidualistą.” Zanim wyjechał do Londynu by zanurzyć się w świecie designu i podróży, studiował architekturę wnętrz w Durbanie. Teraz, wraz z żoną i dwójką dzieci, osiadł w malowniczym Cotswolds. Wayne ma ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu wnętrz, mebli i sztuki użytkowej.
Piotr Kuchciński
Piotr Kuchciński Architekt. Po ukończeniu z wyróżnieniem studiów IAPP Politechniki Poznańskiej współpracował z jednym z poznańskich biur architektonicznych, przygotowując projekty urbanistyczne, koncepcje osiedli mieszkaniowych oraz budynków użyteczności publicznej. Indywidualnie projektuje domy jednorodzinne i wnętrza. Zajmował się również projektowaniem graficznym oraz ilustracją książkową.