O firmie

Firma DLLER istnieje na rynku od 1996 roku. Od samego początku postawiła sobie za cel projektowanie mebli i aranżowanie wnętrz nawiązujących do najlepszych wzorów, które wprowadząją sztukę do domów Klientów i nadadzą im niezwykły, elegancki i harmonijny charakter. Wyrafinowany styl DLLER narodził się i przez lata dynamicznie rozwijał dzięki współpracy z najlepszymi zagranicznymi projektantami i pracy dla wielu znaczących firm w zachodniej Europie.

 

Oferta DLLER skierowana jest przede wszytskim do Klientów wymagających, ceniących sobie klasyczny styl życia i perfekcyjną jakość wykonania. Klientów przywiązujących dużą wagę do tradycji i dziedzictwa kulturowego; potrafiących delektować się wspaniałą sztuką i zachwycać się olśniewającą muzyką; rozkoszujących się wykwintnymi potrawami i otaczających się wysmakowanym designem. Pomagamy naszym Klientom kreować swój indywidualny, klasyczny styl i tworzyć wymarzoną przestrzeń do życia.

 

Meble DLLER wykonane są w znacznej mierze z litego drewna najlepszego gatunku, które ma decydujące znaczenie dla ich jakości, wytrzymałości i trwałości. Równie drobiazgowo dobieramy także wszystkie pozostałe materiały i dodatki, tak ważne dla ostatecznego efektu. Na niepowtarzalność mebli DLLER składają się najlepsze wzory światowego designu, szczególna dbałość o funkcjonalność i jakość wykonania, a także bogate i zróżnicowane wzornictwo.

 

Dzisiaj firma DLLER jest czołowym polskim producentem i jednym z największych polskich eksporterów wysokiej jakości klasycznych mebli. W ciągu swojej długoletniej działalności marka DLLER stała się rozpoznawalnym znakiem będącym połączeniem niepowtarzalnego designu z najwyższą jakością wykonania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami na stronie internetowej oraz do odwiedzenia naszych firmowych salonów meblowych oraz partnerskich punktów sprzedaży, w których będziecie Państwo mogli osobiście ocenić jakość naszych mebli. Liste wszystkich salonów znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.